Legitymacje szkolne

Pierwsza legitymacja szkolna (po przyjęciu dziecka do szkoły) wydawana jest nieodpłatnie. Nie pobiera się opłaty za sprostowania w legitymacji szkolnej (zmiana adresu, nazwiska). W przypadku zmiany nazwiska lub adresu należy dostarczyć dokument potwierdzający zmianę danych oraz posiadaną legitymację. Duplikat wydaje się wtedy, gdy oryginał ulegnie zagubieniu, zniszczeniu lub kradzieży.

Zasady wydawania duplikatów legitymacji szkolnej:

1. W przypadku utraty oryginału legitymacji szkolnej rodzice ucznia mogą wystąpić do dyrektora szkoły z pisemnym wnioskiem o wydaniu duplikatu legitymacji szkolnej z podaniem przyczyny ubiegania sie o duplikat.

2. Do wniosku należy dołączyć podpisania aktualne zdjęcie legitymacyjne (imię i nazwisko, data urodzenia) oraz potwierdzenie wniesienia opłaty jako darowiznę na

Radę Rodziców przy Gimnazjum w Góralicach nr konta: BS Nr 34 9370 1020 0405 1288 4004 0001

3. Za wydanie duplikatu legitymacji szkolnej pobiera się opłatę w wysokości 20 zł

4. Termin wydawania duplikatu legitymacji szkolnej do 3 dni